חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התנדבות

בתקופת "חרבות ברזל" פעיליות ההתנדבויות שלנו חשובים לא פחות, ואף יותר, מתמיד. בנוסף אנחנו מעודדים חברים להתנדב עם אירגון "לב אחד" המתארח במרכז תמר.

האם אתם זאמינים לפעמים ביום ראשון בבוקר, אפילו פעם בכל כמה חודשים, כדי להתנדב במסגרת משלוחי מזון לתושבי כפר-סבא הנצרכים?

כבר כמה עשורים שחברי וחברות "הוד והדר" מתנדבים באופן קבוע עם "מלוא הטנא", עמותה שמספקת מזון לתושבי כפר-סבא הנצרכים שזכאים לכך בהתאם למחלקת שירותי הרווחה העירונית.

בימי ראשון בבוקר, אחד או יותר מחברי וחברות "הוד והדר" מצטרפים לצוות מתנדבים שמגיעים למרכז "מלוא הטנא" ברחוב גלר כדי לאסוף ולמסור סלי מזון ישירות לתושבים הנצרכים בבתיהם. רבים ממקבלי המשלוחים משלמים סכום קטן עבור שירותי המזון והמשלוח. כל מסלול של מתנדב מגיע ל-5 או 6 בתים בערך, ואז מחזירים את הסלים והכסף למרכז "מלוא הטנא". זה לוקח שעה וחצי בערך. סלי המזון נמסרים ל-200 משפחות בערך בכל פעם.

את המזון מספקות עמותות "לתת" ו"לקט" ועיריית כפר-סבא וכן תורמים פרטיים. כל עובדי ועובדות "מלוא הטנא", בין אם הם מקבלים את המזון וממלאים את הסלים, מוסרים את הסלים, או מטפלים בעניינים המנהליים, עושים זאת על בסיס התנדבותי. כמה מחברי "הוד והדר" גם תורמים באופן קבוע ל"מלוא הטנא" לרכישת המזון. פרטי חשבון הבנק של העמותה זמינים לכל מבקש.

אנחנו מחפשים מתנדבים נוספים. כמה מתנדבים יכולים לשאת סלי מזון במדרגות בבניינים ללא מעלית; אחרים יכולים לנהוג אבל לא לשאת סלים. אנחנו יכולים להשתמש במתנדבים אפילו רק כנהגים. אם אתם מעוניינים, אפילו פעם ב-3 או 6 חודשים, אנא התקשרו לסטפני רייקר, 054-224-3851 או מלאו את הטופס כאן.

=========

ועדת ביקור חולים עומדת בקשר עם אנשים שעוברים ניתוח, מאושפזים, או סובלים מבעיה כרונית. מצאנו בהרבה מקרים שאנשים לא רוצים לפרסם ברבים את הניתוח או את הבעיה שלהם. לכן, אנחנו עומדים בקשר איתם באופן דיסקרטי ועוזרים לפי בקשתם האישית. בעידן קורונה היינו וממשיכים להיות בקשר עם קשישים בקהילה, במיוחד לפני החגים. אנו נמשיך את פעולותינו בהתאם למצב.

כל חבר או חברה בקהילה הרוצה לעזור ולהעזר בועד ביקור חולים, מוזמן לייצור קשר עם תמי ליימן-ווילציג במייל או למשרד במייל או בטלפון: 09-766-2485