ברוכים הבאים

English

אנו שמחים מאוד שאתם מתעניינים בהוד והדר. אנחנו קהילה שוויונית מסורתית (קונסרבטיבית) שהיא חלק מהתנועה המסורתית, ולכן אנחנו מקיימים את המסורת היהודית בצורה שהיא רלבנטית לעולם של ימינו. התפילות שלנו מסורתיות בצורתן אבל נאמנוֹת לעקרונות היסוד שלנו, שהם פתיחות וסובלנות, ועקרונות אלה מבטיחים את השתתפותם המלאה והפעילה של כל חברי-הקהילה בתפילות – נשים וגברים.

התפילות הסדירות מתקיימות בבוקרי שבת וחג משעה 9:00 ובבוקר ימי שני משעה 6:30. מדי פעם אנחנו מקיימים קבלת שבת מוזיקלית. ואחרי תפילות שבת בבוקר אנחנו מבלים יחד בקידוש טעים.

אנחנו משתדלים להיות קהילה ידידותית לילדים, ולכן מציעים פעילויות ילדים בשבת בבוקר אחת לחודש וגם הזדמנויות לילדים להשתתף בתפילות. הספרייה שלנו מציעה ספרים ומשחקים לילדים. פעילויות מיוחדות למשפחות ולילדים מתקיימות לאורך כל השנה.

אנחנו מציעים טקסי בר/בת מצווה, שאפשר לערוך אצלנו בשבת בבוקר, בשבת אחה"צ, ובימי שני וחמישי בבוקר או אחה"צ. כל בני ובנות המצווה משתתפים בחוג בני מצווה, ונוסף על כך מקבלים מהקהילה הכנה האישית לקריאה בתורה ובהפטרה ולהשמעת דבר תורה שהם כותבים בעצמם. לפרטים אנא צרו קשר עם משרד הקהילה.

הלימוד למבוגרים כולל חוג תנ"ך וחוג תלמוד שבועִיים בעברית, חוג פרשת השבוע וחוגים נוספים באנגלית, והרצאות קצרות אחרי הקידוש של שבת בבוקר, פעם או פעמיים בחודש. 

נשמח להכיר אתכם.

כדי להצטרף אלינו אנא מלאו את הטופס שלהלן. את דמי החבר (ראה למטה) ניתן לשלם את דמי החבר בדף תרומות (נא לציין בסעיף ההערות כי התשלום הוא עבור דמי חבר) או באמצעות המחאות (עד 10 תשלומים) לקהילת הוד והדר, ת.ד. 516, כפר סבא 44104. אם אתם מעדיפים לשלם באמצעות העברה בנקאית, אנא צרו קשר עם המשרד לקבלת פרטים.

ואנא אל תניחו לשיקולים כספיים למנוע מכם להצטרף. בכל שאלה או בקשה, אנא צרו קשר עם המשרד במייל או בטלפון 09-766-2485